Uudised

Vald tunnustas meie inimesi 12. oktoober TÜG


Türi valla õpetajate päeva tänuüritusel 5. oktoobril jagati hariduspreemiad. Üheks nominendiks kuulutati välja meie kooli matemaatikaõpetaja Ethel Koit. Õpetaja Ethel tunneb suurepäraselt oma ainet ja õpetamise metoodikat ning tema tundides on alati mõnus töömeeleolu, mis võib olla ääretult tõsine ja samas õpetaja poolt väga peene huumoriga pikitud. Õpilased kiidavad oma tagasisides õpetaja Koidu nõudlikkust, järjekindlust, aga ka mõnusat huumorisoont. Ta on õpilaste suhtes heatahtlik ja toetav, püüab neid igati innustada ja matemaatika vastu huvi äratada.

Türi valla sünnipäeva aktusel tunnustatakse valla tublimaid. Silmapaistvate tulemuste eest olümpiaadidel ja edukate õpitulemuste eest, Türi Ühisgümnaasiumi esindamise eest piirkondlikel ja vabariiklikel võistlustel saab hõbedase aumärgi meie kooli 9. lennu vilistlane Villu Sisask .

Palju õnne tunnustatuile!

Türi valla õpetajate päeva tänuüritusel 5. oktoobril jagati hariduspreemiad. Üheks nominendiks kuulutati välja meie kooli matemaatikaõpetaja Ethel Koit. Õpetaja Ethel tunneb suurepäraselt oma ainet ja õpetamise metoodikat ning tema tundides on alati mõnus töömeeleolu, mis võib olla ääretult tõsine ja samas õpetaja poolt väga peene huumoriga pikitud. Õpilased kiidavad oma tagasisides õpetaja Koidu nõudlikkust, järjekindlust, aga ka mõnusat huumorisoont. Ta on õpilaste suhtes heatahtlik ja toetav, püüab neid igati innustada ja matemaatika vastu huvi äratada.

Türi valla sünnipäeva aktusel tunnustatakse valla tublimaid. Silmapaistvate tulemuste eest olümpiaadidel ja edukate õpitulemuste eest, Türi Ühisgümnaasiumi esindamise eest piirkondlikel ja vabariiklikel võistlustel saab hõbedase aumärgi meie kooli 9. lennu vilistlane Villu Sisask .

Palju õnne tunnustatuile!