Uudised

In memoriam Vahur Salom (3.03.1958 – 9.06.2024) 10. juuni TÜG


 Vahur Salom

 (3.03.1958 – 9.06.2024)

Türi Ühisgümnaasiumi pere on leinas: lahkunud on hinnatud kolleeg ja armastatud õpetaja Vahur, kes töötas meie koolis alates 2012. aasta            1. septembrist.

Vahur õpetas ainet, mis on paljudele õpilastele keeruline, kuid vaatamata sellele oli ta alati rahulik, abivalmis ja lahke sõnaga. Vahur oli oma õpilastele väga pühendunud – ta innustas edasijõudnuid ega väsinud toetamast neid, kes rohkem abi vajavad. Vahur oli suure hingega matemaatik ja suure tähega õpetaja.

Õpilased on kirjutanud: Põhikooli lõpus kaotasin ma himu matemaatika vastu ja õpetaja Vahur tõi selle tagasi. Ta on pannud mulle matemaatika meeldima. Vahur on väga toetav ja vastutulelik, mis on õpilase seisukohalt väga meeldiv. Tal on sisukad ja töökad tunnid, õpetaja selgitab teemad ilusti lahti ning ka aitab, kui mingi ülesanne segadust tekitab.

Vahur oli suurepärane kolleeg: hea huumorisoonega, abivalmis, heatahtlik ja meie jaoks alati olemas. Vahur oli kirglik rahvatantsija ning müntide koguja.

Türi Ühisgümnaasium avaldab lahkunu lähedastele südamlikku kaastunnet.

 Vahur Salom

 (3.03.1958 – 9.06.2024)

Türi Ühisgümnaasiumi pere on leinas: lahkunud on hinnatud kolleeg ja armastatud õpetaja Vahur, kes töötas meie koolis alates 2012. aasta            1. septembrist.

Vahur õpetas ainet, mis on paljudele õpilastele keeruline, kuid vaatamata sellele oli ta alati rahulik, abivalmis ja lahke sõnaga. Vahur oli oma õpilastele väga pühendunud – ta innustas edasijõudnuid ega väsinud toetamast neid, kes rohkem abi vajavad. Vahur oli suure hingega matemaatik ja suure tähega õpetaja.

Õpilased on kirjutanud: Põhikooli lõpus kaotasin ma himu matemaatika vastu ja õpetaja Vahur tõi selle tagasi. Ta on pannud mulle matemaatika meeldima. Vahur on väga toetav ja vastutulelik, mis on õpilase seisukohalt väga meeldiv. Tal on sisukad ja töökad tunnid, õpetaja selgitab teemad ilusti lahti ning ka aitab, kui mingi ülesanne segadust tekitab.

Vahur oli suurepärane kolleeg: hea huumorisoonega, abivalmis, heatahtlik ja meie jaoks alati olemas. Vahur oli kirglik rahvatantsija ning müntide koguja.

Türi Ühisgümnaasium avaldab lahkunu lähedastele südamlikku kaastunnet.