19. juunil 2026 lõpetas Türi Ühisgümnaasiumi 15. lend. Gümnaasiumi lõputunnistuse sai 19 noort.
Kõrget lendu, armas 15. lend!
Aitäh klassijuhatajatele Eda Koskorile, Anne-Ly Seljamale ja Sirli Bienele!
Viimati muudetud 25.06.2026.
Teksti suuruse valimisel muutub see automaatselt
Reavahe valimisel muutub see automaatselt
Kontrastsuse valimisel muutub see automaatselt