Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Katrin Puusepp

Direktor
+372 5349 7727
katrin.puusepp@tyriyg.tyri.ee


Maili Roosme

Õppealajuhataja
+372 5331 5653
maili.roosme@tyriyg.tyri.ee


Urmas Saluste

Majandusjuhataja
+372 5301 6050
urmas.saluste@tyriyg.tyri.ee


Leelia Karu

Haridustehnoloog
Informaatika
leelia.karu@tyriyg.tyri.ee


Airike Jõesaar

Huvijuht
huvijuht@tyriyg.tyri.ee


Eda Koskor

12B klassijuhataja
Arendusjuht
Bioloogia
Keskkonnaõpetus
eda.koskor@tyriyg.tyri.ee


Pille Kuulme

Raamatukoguhoidja
Mittestatsionaarse õppe koordinaator
pille.kuulme@tyriyg.tyri.ee


Sirli Kriisa

Õpi- ja karjäärinõustaja
kriisasirli@gmail.com

Õpetajad (19)

Aave Päeva

Kunstiajalugu
Majandusõpetus
Ühiskonnaõpetus
11A klassijuhataja
Ajalugu
aave.paeva@tyriyg.tyri.ee


Aet Sarv

Inglise keel
aet.sarv@tyriyg.tyri.ee


Anne-Ly Seljama

10A klassijuhataja
Ühiskonnaõpetus
Valikained
Ajalugu
Uurimistöö alused
annely.seljama@tyriyg.tyri.ee


Anne Toomistu

Muusikaõpetus
annetoomistu@gmail.com


Ants Pärna

Füüsika
ants.parna@tyriyg.tyri.ee


Averonika Beekmann

Kirjandus
Eesti keel
11B klassijuhataja
abeekmann@gmail.com


Eda Koskor

12B klassijuhataja
Arendusjuht
Bioloogia
Keskkonnaõpetus
eda.koskor@tyriyg.tyri.ee


Elve Laasmaa

Vene keel
12A klassijuhataja
elve.laasmaa@tyriyg.tyri.ee


Ethel Koit

Matemaatika
ethel.koit@tyriyg.tyri.ee


Kaarel Kallas

Kehaline kasvatus
kaarel.kallas@tyriyg.tyri.ee


Karin Ruugla

Kehaline kasvatus
karin.sulg@gmail.com


Leelia Karu

Informaatika
leelia.karu@tyriyg.tyri.ee


Leelo Kivirand

Saksa keel
leelo.kivirand@tyriyg.tyri.ee


Leho Rubis

Kunst
rubis.leho0@gmail.com


Maili Roosme

Saksa keel
maili.roosme@tyriyg.tyri.ee


Mariliis Aren

Geograafia
Geoinformaatika
mariliis.aren@tyriyg.tyri.ee


Rutt Olesk

Kulinaaria
10B klassijuhataja
Keemia
rutt.olesk@tyriyg.tyri.ee


Sirli Mäits

Inglise keel
sirli.maits@gmail.com


Vahur Salom

Matemaatika
vahursalom@hotmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.