Uudised

TÜGi vaateaken Väätsal 07. detsember TÜG


6. detsembril avati aastate jooksul üle Eesti kuulsust kogunud Väätsa Jõuluaknad. Teist aastat on ka meie koolil oma aken. Sel aastal inspireeris meid Väike Prints, sest just seda raamatut on meie majas aastaid loetud ja tsiteeritud. Igal kevadel anname välja Väikese Printsi stipendiumi õpilastele, kes kõige rohkem on silma paistnud TÜGi väärtuste kandjana. 

Väikese Printsi idee jõuluaknale hakkas juuri ajama meie arendusjuhi Ketlin Salla peas, kujunduse ideed arendas edasi õpinõustaja Sirli Kriisa, kes maalis ka imelise tausta. Nende juhendamisel panid käed külge mitmed õpetajad. Hästi suur tänu õpetaja Natalja Haugile, kes õmbles meie printsile imelise keebi ja rebase. 

Meie südametes on Väikesel Printsil ja tema rebasel alati eriline koht, teie jaoks on nad mõneks ajaks Väätsa Rahvamaja aknal.

“Kõige tähtsam on silmale nähtamatu!” (Väike prints, Antoine de Saint-Exupéry, 1900-1944) 

 

6. detsembril avati aastate jooksul üle Eesti kuulsust kogunud Väätsa Jõuluaknad. Teist aastat on ka meie koolil oma aken. Sel aastal inspireeris meid Väike Prints, sest just seda raamatut on meie majas aastaid loetud ja tsiteeritud. Igal kevadel anname välja Väikese Printsi stipendiumi õpilastele, kes kõige rohkem on silma paistnud TÜGi väärtuste kandjana. 

Väikese Printsi idee jõuluaknale hakkas juuri ajama meie arendusjuhi Ketlin Salla peas, kujunduse ideed arendas edasi õpinõustaja Sirli Kriisa, kes maalis ka imelise tausta. Nende juhendamisel panid käed külge mitmed õpetajad. Hästi suur tänu õpetaja Natalja Haugile, kes õmbles meie printsile imelise keebi ja rebase. 

Meie südametes on Väikesel Printsil ja tema rebasel alati eriline koht, teie jaoks on nad mõneks ajaks Väätsa Rahvamaja aknal.

“Kõige tähtsam on silmale nähtamatu!” (Väike prints, Antoine de Saint-Exupéry, 1900-1944)