Uudised

TÜG-i jõuluaken Väätsal 15. detsember TÜG


5. detsembril avati aastate jooksul üle Eesti kuulsust kogunud Väätsa jõuluaknad. Meie kool on kolmandat aastat järjest saanud osa sellest toredast traditsioonist. Ka sel aastal inspireeris meid vaateakna kujundamisel Väikese Printsi raamat. Väikesel Printsil ja tema rebasel on alati olnud eriline tähendus meie kooli jaoks. Igal kevadel anname välja Väikese Printsi stipendiumi õpilastele, kes kõige rohkem on silma paistnud TÜGi väärtuste kandjana. 

Suur tänu Sirli Kriisale – vaateakna idee ja kujunduse autorile. Aitäh kõikidele õpetajatele ja õpilastele, kes panustasid. 

Vaateaknaid saab imeteleda kuni 5. jaanuarini.

Väikese Printsi fondi saab annetusi teha: 

SA Järvamaa Kogukonnafond

EE642200221023628002

Märgusõna „Väike prints“

“Kõige tähtsam on silmale nähtamatu!” (Väike prints, Antoine de Saint-Exupéry, 1900-1944).

 

 

 

5. detsembril avati aastate jooksul üle Eesti kuulsust kogunud Väätsa jõuluaknad. Meie kool on kolmandat aastat järjest saanud osa sellest toredast traditsioonist. Ka sel aastal inspireeris meid vaateakna kujundamisel Väikese Printsi raamat. Väikesel Printsil ja tema rebasel on alati olnud eriline tähendus meie kooli jaoks.

Igal kevadel anname välja Väikese Printsi stipendiumi õpilastele, kes kõige rohkem on silma paistnud TÜGi väärtuste kandjana. 

Suur tänu Sirli Kriisale – vaateakna idee ja kujunduse autorile. Aitäh kõikidele õpetajatele ja õpilastele, kes panustasid. 

Vaateaknaid saab imeteleda kuni 5. jaanuarini.

Väikese Printsi fondi saab annetusi teha: 

SA Järvamaa Kogukonnafond

EE642200221023628002

Märgusõna „Väike prints“

“Kõige tähtsam on silmale nähtamatu!” (Väike prints, Antoine de Saint-Exupéry, 1900-1944).