Uudised

Meie õpilane Kai-Melli oli võidukas! 26. oktoober TÜG


Finantsinspektsioon ja Teeviit korraldasid noortele ajavahemikus 6.-26. september videokonkursi “Minu rahanipid”.  Konkursi eesmärgiks oli tõsta noorte finantsteadlikkust  ning jagada inspireerivaid mõtteid ja ideid rahaga majandamisest. Konkursi žürii valis finaali üheksa lühivideot. Võitjaks ning peaauhinna saajaks valiti meie kooli õpilane Kai-Melli Kapten. Konkursi žürii tõi võidutöös esile selle terviklikkuse, heade finantsharjumuste propageerimise ja lihtsuse.

Palju õnne võitjale!

Finantsinspektsioon ja Teeviit korraldasid noortele ajavahemikus 6.-26. september videokonkursi “Minu rahanipid”.  Konkursi eesmärgiks oli tõsta noorte finantsteadlikkust  ning jagada inspireerivaid mõtteid ja ideid rahaga majandamisest. Konkursi žürii valis finaali üheksa lühivideot. Võitjaks ning peaauhinna saajaks valiti meie kooli õpilane Kai-Melli Kapten. Konkursi žürii tõi võidutöös esile selle terviklikkuse, heade finantsharjumuste propageerimise ja lihtsuse.

Palju õnne võitjale!

7_kai_melli_kapten
7_kai_melli_kapten