Uudised

2020/2021 õa Väikese Printsi preemia stipendiaadid 23. august TÜG


"Ja siin on mu saladus, väga lihtne saladus — ainult südamega võib õigesti näha, kõige tähtsam on silmale nähtamatu." (Antoine de Saint-Exupéry )

Väikese Printsi stipendium on loodud meie kooli esimese direktori Ellu Rusi mälestuseks. Stipendium määratakse õpilasele, kes kõige paremini kannab edasi meie kooli väärtusi. Sel aastal pälvisid Väikese Printsi stipendiumi kaks abiturienti: Tuuli Oja ja Johannes Martin Saar. Stipendium koos "Väikese prinsti" raamatuga anti üle lõpuaktusel.

Palju õnne!

"Ja siin on mu saladus, väga lihtne saladus — ainult südamega võib õigesti näha, kõige tähtsam on silmale nähtamatu." (Antoine de Saint-Exupéry )

Väikese Printsi stipendium on loodud meie kooli esimese direktori Ellu Rusi mälestuseks. Stipendium määratakse õpilasele, kes kõige paremini kannab edasi meie kooli väärtusi. Sel aastal pälvisid Väikese Printsi stipendiumi kaks abiturienti: Tuuli Oja ja Johannes Martin Saar. Stipendium koos "Väikese prinsti" raamatuga anti üle lõpuaktusel.

Palju õnne!