Uudised

Väikese Printsi preemia stipendiaadid 2024 26. juuni TÜG


"Ja siin on mu saladus, väga lihtne saladus — ainult südamega võib õigesti näha, kõige tähtsam on silmale nähtamatu." (Antoine de Saint-Exupéry )

Väikese Printsi stipendium on loodud meie kooli esimese direktori Ellu Rusi mälestuseks. Stipendium määratakse õpilasele, kes kõige paremini kannab edasi meie kooli väärtusi. Sel aastal pälvisid Väikese Printsi stipendiumi kaks lõpetajat: Anet Ivanov ja Marianne Riško. Stipendium koos "Väikese prinsti" raamatuga ja Natalia Haugi kujundatud rebase prossiga anti üle lõpuaktusel.

Palju õnne!

"Ja siin on mu saladus, väga lihtne saladus — ainult südamega võib õigesti näha, kõige tähtsam on silmale nähtamatu." (Antoine de Saint-Exupéry )

Väikese Printsi stipendium on loodud meie kooli esimese direktori Ellu Rusi mälestuseks. Stipendium määratakse õpilasele, kes kõige paremini kannab edasi meie kooli väärtusi. Sel aastal pälvisid Väikese Printsi stipendiumi kaks lõpetajat: Anet Ivanov ja Marianne Riško. Stipendium koos "Väikese prinsti" raamatuga ja Natalia Haugi kujundatud rebase prossiga anti üle lõpuaktusel.

Palju õnne!